معرفی گروه بین‌المللی آباد راهان پارس

گروه بین‌المللی آباد راهان پارس که در سال 1372 تاسیس شده است، یکی از شرکت‌های پیمانکاری عمومی پیشرو در ایران است. گروه بین‌المللی آباد راهان پارس در زمینه‌های طراحی و ساخت زیرساخت‌ها و پروژه‌های عمرانی مگاسایز شامل راه، بزرگراه، آزادراه، تونل، پل، راه‌آهن، فرودگاه، ساختمان، مسکن، بیمارستان، سازه‌های صنعتی، صنایع نفت و گاز، پالایشگاه، پتروشیمی، مخازن، نیروگاه، پست برق، خطوط انتقال برق، لوله‌گذاری، نیروگاه‌های خورشیدی و بادی، آب و فاضلاب و معدن در قلمرو کشور ایران و سایر کشورهای همسایه فعالیت دارد.
گروه بین‌المللی آباد راهان پارس ده‌ها مگا پروژه را در ایران و سایر کشورها اجرا نموده است و در زمینه بررسی و شرکت در مناقصات در کشورهایی از قبیل قبرس، امارات، افغانستان، عراق، عمان، هند، ترکمنستان، ارمنستان، تاجیکستان، قزاقستان، ازبکستان، قرقیزستان، پاکستان، آذربایجان و کویت فعال بوده است.
گروه بین‌المللی آباد راهان پارس دارای 25 شرکت اقماری و تابعه، بیش از 8،000 نفر پرسنل و بیش از 2،000 دستگاه ماشین‌آلات و تجهیزات است.
کارفرمایان اصلی ما دولت‌ها، توسعه‌دهندگان پروژه‌های بین‌المللی، شهرداری‌ها و شرکت‌های نفتی و گازی می‌باشند. گروه بین‌المللی آباد راهان پارس قادر است خدمات خود را به طیف وسیعی از کارفرمایان خود در سرتاسر دنیا گسترش دهد.
تعهد مصالحه‌ناپذیر ما به استانداردهای کیفیت جهانی در رفتار تجاری خود، در ثبات و رشد مداوم این شرکت در سه دهه گذشته، جلوه پیدا می‌کند.
گروه بین‌المللی آباد راهان پارس، علیرغم اینکه، دارای گواهینامه‌های ISO/TS 29001:2010 ،ISO 45001:2018 ،ISO 14001:2015 ،ISO 9001:2015 و نیز HSE-MS و IMS-MS (سال اخذ 1400) می‌باشد، با هدف تعالی پایدار از طریق بهبود و پیشرفت مستمر و اعتقاد اکید به کار گروهی با اولویت قرار دادن حفظ سلامتی و محیط‌ زیست، مصمم به دستیابی به استانداردهای کیفی بالاتری است.
آثار ساخته شده، چه در ایران و چه در خارج از کشور، داستان گروهی را روایت می‌کند که با اشتیاق، به دنبال ساختن و دستیابی به تعالی است و تعهد خود را برای ساختن آینده‌ای پایدار، با بکارگیری دانش خود در ساخت آثار بدیع و ارزشمند، تجدید می‌کند.
آثار ما به ایجاد رشد و رفاه برای نسل‌های فعلی و آینده کمک می‌کند. ما بر اساس اصول زیست‌محیطی، اخلاقی و حرفه‌ای کار می‌کنیم که منطبق بر بالاترین معیارهای حاکمیتی و شهروندی بین‌المللی می‌باشد.

فهرست
error: Content is protected !!